';

Team

Maak kennis met Ortolanda

Ad Coolbergen, algemeen directeur Ortolanda Oude-Tonge
 ad@ortolanda.com
 06-51324231

Willem-Jan Coolbergen, algemeen directeur Ortolanda Borgo-Grappa
 wj@ortolanda.com
 +39-3335887983

René Cornelissen, algemeen directeur Ortolanda Melderslo
 rene@ortolanda.com
 06-54208480

John Cornelissen, aandeelhouder
 john@ortolanda.com
 06-20062249

Mieke Coolbergen, administratie en managementassistente
 mieke@ortolanda.com

Ruud Cornelissen, technische dienst
 ruud@ortolanda.com

Monique Cornelissen, administratie, marketing en managementassistente
 monique@ortolanda.com

Patrizio Tarallo, finance en administratie
 patrizio@ortolanda.com
 +39 3476916214

Nora Ministeri, planning, personeel en certificering
 nora@ortolanda.com
 +39 393 0899 304

Melchior Coolbergen
 melchior@ortolanda.com